Nonaphan SG diagnostické proužky /50ks/

Kód: 72
Novinka
Neohodnoceno
350 Kč / balení 289,26 Kč bez DPH 350 Kč / 50 ks
Skladem u dodavatele

Diagnostické proužky určené pro semikvantitativní analýzu moče. Výhodou výrobků je snadnost provedení vlastního stanovení, rychlost získání výsledku (do 1-2 minut), vysoká diagnostická specificita a citlivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diagnostické proužky určené pro semikvantitativní analýzu moče. Výhodou výrobků je snadnost provedení vlastního stanovení, rychlost získání výsledku (do 1-2 minut), vysoká diagnostická specificita a citlivost. Proužky mohou využít majitelé chronicky nemocných zvířat, k pravidelné kontrole zdravotního stavu a k včasnému rozpoznání vychýlení od normálu.
NONAPHAN slouží ke kontrole - dusitanů, pH, bílkovin, glukózy, urobilinogenu, bilirubinu, ketonů, kreve, specifické hmotnosti
Močové testy jsou určeny pro vyšetření moči pomocí diagnostických proužků s barevnými indikátory. 
Jedná se o neinvazivní, levnou a dostatečně spolehlivou metodu kontroly jednotlivých parametrů z moči.
Použití
K vyšetření používáme jen čerstvou moč (do 1hod po odběru), nejlépe ranní.
Diagnostický proužek ponoříme do odebrané moči, necháme okapat a porovnáme zabarvení jednotlivých indikačních čtverečků na diagnostickém proužku se stupnicí barev na obale.
Pokud barvy některá indikátoru překračuje fyziologické normální hodnoty (označeno na stupnici), kontaktujte svého veterináře.
Výsledky mohou být zkresleny u fen, které hárají nebo jsou těsně po dohárání, při posuzování staré moči, při použití nečisté nádoby na moč (stopy cukru).

Doplňkové parametry

Kategorie: Urologické pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: