Desam Wipes náhr. balení /100 ks/

Kód: 1043
Neohodnoceno
180 Kč –12 %
Desam Wipes náhr. balení /100 ks/
180 Kč –12 % 159,01 Kč / bal 131,41 Kč bez DPH 159,01 Kč / 100 ks
Vyprodáno

SCHULKE Desam Wipes Dezinfekční ubrousky náplň 100 kusů

Dezinfekční ubrousky, které jsou napuštěné alkoholovým dezinfekčním roztokem. Ubrousky jsou určené pro dezinfekci malých ploch a povrchů zdravotnických prostředků odolných vůči působení alkoholů. Účinné do 1 minuty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení produktu

Účinné látky ve 100 g přípravku: Etanol 45 g, isopropanol 30 g, kvarterni amoniove soli 0,5 g.

Aplikace

Předem odstraňte hrubé nečistoty. Vytáhněte ubrousek z plastikové dózy a stírejte dezinfikovaný povrch. Dbejte na důkladné smočení povrchu. Nechejte zaschnout. Používejte pouze na suché a studené povrchy. Pro dezinfekci větších ploch použijte více ubrousků. Po použití důkladně uzavřete.

Kontraindikace

Není vhodný na povrchy, které narušuje alkohol (plexisklo, akrylát a lakované povrchy).

Oblast použití

Desam Wipes je vhodný k ošetření obtížně dostupných míst a k použití všude tam, kde je nutno zajistit rychlý dezinfekční efekt ( odkládací, manipulační, vyšetřovací plochy, povrchy zdravotnických prostředků, židle pro pacienty, madla, opěradla, držadla, vyšetřovací gynekologická křesla, … ) . Je určen především pro zdravotnická zařízení a ordinace lékařů. Desam Wipes je vhodný na povrchy z nerezové oceli, barevných kovů a jejich slitiny, pochromované a smaltované povrchy, sklo, porcelán, PVC apod.

Důležité upozornění

Není vhodný na povrchy, které jsou citlivé na vyšší obsah alkoholů (plexisklo, akryláty a lakované povrchy). Před dezinfekcí musí být všechny elektrické přístroje vypnuty, pokud to provoz zařízení nedovoluje, zabzpečte přístroj před zapnutím. Neaplikovat na horké povrchy.

Biocidní účinnost / použití Expozice
Čištění a dezinfekce malých ploch a předmětů ve zdravotnictví a komunální hygieně 30 sekund
Baktericidní 30 sekund
MRSA 30 sekund
Virucidní          adeno          polio          HIV/ HBV          BVDV(HCV)          Vaccinia          Rota  30 sekund15 minut30 sekund30 sekund30 sekund30 sekund
M. tuberculosis, M. avium, M.terrae 1 minuta

Balení obsahuje (náhradní balení sáček) 100 kusů.

Rozměr ubrousku 13 x 22 cm.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro dezinfekci ploch a povrchů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: