Chirox sáček 50g

Kód: 9953
Neohodnoceno
55,01 Kč / ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
31.7.2024

Širokospektrální práškový dezinfekční přípravek s mycími složkami na bázi aktivního kyslíku. Určený pro dezinfekci a mytí ploch, předmětů, pomůcek, zařízení, k prostorové dezinfekci a pro dezinfekci textilií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Také do pračky
  • Bez pachové stopy
  • Neodbarvuje materiál
  • Výborná účinnost
  • Snadné použití

Manuální dezinfekci ploch, zařízení, předmětů a pomůcek jak pomocí otěru (vytíráním), tak pomocí postřiku (např. vysokotlakým čištěním, postřikovačem). Je vhodný k dezinfekci ploch v místnostech, chodbách, halách, stájích pro zvířata apod. Dezinfekci je možné provádět i za přítomnosti zvířat.
Dezinfekci bílých a stálobarevných textilií při ručním praní nebo v pračce.
Prostorovou dezinfekci pomocí fogování za studena a za tepla. Dezinfekci vzduchu a prostředí lze provádět i za přítomnosti zvířat a lidí.

Přípravek je vhodný pro oblast zemědělství, veterinární praxe, potravinářství a zpracování potravin (HACCP), zdravotnictví, institucí a další oblasti (sauny, solária, fitness, wellness, domácnosti apod.).

chirox® je vhodný na povrchy z nerezové oceli, plastů (PVC, plexisklo), gumy, keramiky, skla, a dále na pochromované a smaltované povrchy. Vhodný na bílé i barevné textilie. Pracovní roztoky jsou nevhodné pro materiály poniklované, hliníkové, lakované a lepené. Při aplikaci na textilie/kůži vyzkoušejte nejprve na skrytém místě.

Baktericidní, virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní, sporocidní.

100 g přípravku chirox® obsahuje následující aktivní látky:
50 g Bis(síran)-[bis(peroxosíran)] pentadraselný

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: